Dziękujemy za zaproszenia!

2013-03-27 10:08

Zarząd Oddziału ZNP Łódź - Bałuty składa podziekowania za zaproszenia na liczne uroczystości, które do Nas napływają z bałuckich placówek oświatowych. W marcu szczególnie pragniemy podziękować trzem z nich:

  • Zespołowi Szkół Rzemiosła im Jana Kilińskiego w Łodzi za zaproszenie na Świeto Szkoły w dn. 20 marca 2013r. - uroczystość poświęconą zmianie nazwy szkoły oraz odznaczenia szkoły Medalem Jana Kilińskiego.
  • Zespołowi Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi za zaproszenie na Święto Mazurka 21 marca 2013r. - cykliczna uroczystość zwiazana z tematyką Świat Wielkanocnych połączona z Konkursem na Najładniejszy Mazurek oraz wystawą mazurków wykonanych przez łódzkich cukierników oraz uczniów i nauczycieli "Spożywczaka".
  • Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Feliksa Parnela w Łodzi za zaproszenie na VIII Koncert Galowy uczniów i dyplomantów szkoły w dn. 26 marca 2013r. W programie znalazły się wybrane fragmenty z najpopularniejszych baletów klasycznych, tańce ludowe oraz układy wpółczesne.

Członkom i sympatykom Naszego Związku bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia wielkanocne. My również składamy życzenia zdrowia, radości, wiosennego nastroju i wielu serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Alleluja!